Projekty graficzne

żarówka

Nasz dział projektowy tworzy grupa kreatywnych grafików komputerowych specjalizująca się w projektowaniu profesjonalnych, atrakcyjnie wizualnych oraz marketingowo projektów graficznych. Doświadczenie i gotowość na nowe wyzwania, stwarzają propozycje dostosowane do Państwa wymagań. Niepowtarzalna szata graficzna jest wbrew pozorom podstawowym elementem wyróżniającym Państwa produkt.

Do przygotowania projektu graficznego potrzebujemy:

Przekaż nam niezbędne informacje do wykonania projektu graficznego reklamy. Nasz zespół zaprojektuje odpowiednią szatę graficzną Twojej reklamy i odeśle do Ciebie projekt w celu akceptacji. Po zatwierdzeniu szaty graficznej przekażemy projekt do działu produkcji, gdzie zostanie wyprodukowany oraz wysłany do Ciebie pod wskazany adres.

Przesyłanie gotowych projektów lub materiałów

Udostępniamy 3 metody przesyłania plików (projektów/materiałów). Pliki nie przekraczające 10mb. można przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przy większych plikach udostępniamy nasz serwer FTP. Dla osób, które nie miały do czynienia z obsługą FTP oraz nie potrafią skonfigurować programu do jego obsługi, polecamy serwis internetowy do transferu plików WeTransfer. Bardzo ważne jest, aby w polu 'E-mail to' podać nasz adres mailowy. Osoby korzystające z własnych programów (np. Total Commander) prosimy o dodanie połączeń wg poniższych danych.

Serwis do transferu plików

Szybki, łatwy oraz darmowy serwis internetowy umożliwiający dostarczanie plików do naszej drukarni.
WeTransfer
Przejdź do serwisu
Dane FTP
Katalog: Publiczny/Wspólny dla wszystkich
Host: ftp.drukarnia-banerow.pl
Port: 21 (standardowy)
Użytkownik: pliki@drukarnia-banerow.pl
Hasło: pliki123
W celu otrzymania dostępu
do własnego (indywidualnego) konta FTP
prosimy o kontakt.
StatusCzat z konsultantem
Jaki baner wybrać?
Porównaj i wybierz
?
Banery ogłoszeniowe
Sprzedam / Wynajme
S
Pakiety reklamowe
Taniej w pakietach
P