Oferta Węgierska Górka

Drukarnia Banerów Advanced przygotowała dla mieszkańców miejscowości Węgierska Górka ofertę na artykuły reklamowe oraz poligraficzne. Do czołowych produktów należą banery reklamowe oraz Siatka Mesh. Oferujemy Banery Economy dla odbiorców, których interesuje wyłącznie cena. Banery Standard czyli produkt o standardowej wytrzymałości. Banery Extra o podwyższonej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Banery Reflection (odblaskowe) dla reklam, oznaczeń punktów tuż przy drogach. Banery dziurkowane (Sitaka Mesh) dla reklam częściowo przepuszczających powietrze na płoty oraz rusztowania.

Jaki baner wybrać?

Dla Węgierska Górka drukarnia oferuje również reklamy przyklejane, produkowane jako folie samoprzylepne. Przy tego rodzaju materiale możemy wyróżnić folie samoprzylepne monomeryczne, folie samoprzylepne polimeryczne oraz folie samoprzylepne dziurkowane OWV. Folia samoprzylepna monomeryczna przeznaczona do zastosowań średnio okresowych wewnątrz (np. szyby w galeriach handlowych, punkty sprzedaży). Folia polimeryczna (niekurczliwa) przeznaczona do zastosowań długookresowych wewnątrz oraz na zewnątrz (np. naklejki na szyby samochodowe, naklejki na elewacje budynków). Folia dziurkowana OWV najczęściej używana na szybach samochodowych oraz witrynach sklepowych (częściowo przepuszcza światło). Taka folia na okno z nadrukiem jest najlepszym rozwiązaniem na witryny. Reklama na szybę w Węgierska Górka to świetny pomysł!

Reklama wielkoformatowa Węgierska Górka to oferta, w której skład wchodzą Bilboardy wielkoformatowe, papier + druk otraz plakaty. Bilboardy przeznaczone do reklam ogromnych rozmiarów, najczęściej składają się z kilkunasto osobno drukowanych elementów. Przyklejane do odpowiednio przygotowanych szyldów z pomocą kleju nanoszonego osobno. Papier + druk to reklama o mniejszym rozmiarze od bilboardu, wykonana na grubszym papierze do przyklejenia np. na tablice ogłoszeń lub reklama na przystanki autobusowe. Plakaty dostępne są w rozmiarach A4, A3, B3 oraz A2. Służą do reklamowania produktów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. witryny sklepowe, galerie handlowe). Plakaty są mniejsze od wydruków na papierze, większe o do ulotek reklamowych.

Siatka mesh Węgierska Górka
Siatka mesh
Folie samoprzylepne
Folie samoprzylepne
Folia dziurkowana OWV
Folia dziurkowana OWV
Billboardy Węgierska Górka
Billboard (papier)
Papier
Papier
Roll-Up Węgierska Górka
Roll-Up
PCV oraz Dibond
Płyty z nadrukiem
Plexi
Plexi
Płótno Węgierska Górka
Płótno canvas
Plakaty
Plakaty
Ulotki Węgierska Górka
Ulotki
Wizytówki Węgierska Górka
Wizytówki
Kalendarzyki
Kalendarzyki
Pocztówki
Pocztówki
Zakładki
Zakładki
Grawer
Grawer

W miejscowości Węgierska Górka drukarnia Advanced sprzedaje również artykuły poligraficzne typu Ulotki, Wizytówki, Kalendarzyki, Pocztówki oraz Zakładki do książek. Ulotki to najtańsza forma reklamy w dużym nakładzie, mogą posłużyć jako np. ulotki do roznoszenia. Wizytówki to portfelowa forma reklamy, która zawiera osobowe dane kontaktowe. Druk kalendarzyków raz druk zakładek to sprytne rozwiązanie dla firm, które potrzebują masowej reklamy w śród odbiorców zarówno hurtowych oraz detalicznych. Druk pocztówek (widokówek) to rozwiązanie głównie do promowanie miejscowości, zabytków czy dzieł sztuki.

Prócz wyżej wymienionych produktów drukarnia Advanced również oferuje dla Węgierska Górka druk na plexi, druk na PCV oraz grawer laserowy na wszelkiego rodzaju materiałach. Plexi oraz PCV spienione służą głównie do produkcji tabliczek informacyjnych. Grawer wykonujemy głównie w przypadku brendowania np. narzędzi produkcyjnych czy wierteł. Służy również do wypalania tekstu lub obrazów na materiałach ze szkła.

Druk Roll-Up Węgierska Górka to forma reklamy przeznaczona głównie na prezentacje, czy stoiska degustacyjne. System wystawienniczy Roll-Up o powierzchni 2m2 z nadrukiem posiada własną stabilną konstrukcję umożliwiającą samoczynne stanie Roll-Up w pozycji pionowej.

Do każdego typu reklamy oferujemy dla mieszkańców Węgierska Górka przygotowanie szaty graficznej na podstawie przesłanych wytycznych. Przygotowane projekty graficzne przesyłamy do Klientów drogą mailową. Po akceptacji grafiki produkujemy reklamy oraz przesyłamy do miejscowości Węgierska Górka pod wskazany adres za pośrednictwem firm kurierskich GLS, UPS odraz DPD.

StatusCzat z konsultantem
Jaki baner wybrać?
Porównaj i wybierz
?
Banery ogłoszeniowe
Sprzedam / Wynajme
S