Oferta Gorzów Wielkopolski

Drukarnia Banerów Advanced przygotowała dla mieszkańców miejscowości Gorzów Wielkopolski ofertę na artykuły reklamowe oraz poligraficzne. Do czołowych produktów należą banery reklamowe oraz Siatka Mesh. Oferujemy Banery Economy dla odbiorców, których interesuje wyłącznie cena. Banery Standard czyli produkt o standardowej wytrzymałości. Banery Extra o podwyższonej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Banery Reflection (odblaskowe) dla reklam, oznaczeń punktów tuż przy drogach. Banery dziurkowane (Sitaka Mesh) dla reklam częściowo przepuszczających powietrze na płoty oraz rusztowania.

Jaki baner wybrać?

Dla Gorzów Wielkopolski drukarnia oferuje również reklamy przyklejane, produkowane jako folie samoprzylepne. Przy tego rodzaju materiale możemy wyróżnić folie samoprzylepne monomeryczne, folie samoprzylepne polimeryczne oraz folie samoprzylepne dziurkowane OWV. Folia samoprzylepna monomeryczna przeznaczona do zastosowań średnio okresowych wewnątrz (np. szyby w galeriach handlowych, punkty sprzedaży). Folia polimeryczna (niekurczliwa) przeznaczona do zastosowań długookresowych wewnątrz oraz na zewnątrz (np. naklejki na szyby samochodowe, naklejki na elewacje budynków). Folia dziurkowana OWV najczęściej używana na szybach samochodowych oraz witrynach sklepowych (częściowo przepuszcza światło). Taka folia na okno z nadrukiem jest najlepszym rozwiązaniem na witryny. Reklama na szybę w Gorzów Wielkopolski to świetny pomysł!

Reklama wielkoformatowa Gorzów Wielkopolski to oferta, w której skład wchodzą Bilboardy wielkoformatowe, papier + druk otraz plakaty. Bilboardy przeznaczone do reklam ogromnych rozmiarów, najczęściej składają się z kilkunasto osobno drukowanych elementów. Przyklejane do odpowiednio przygotowanych szyldów z pomocą kleju nanoszonego osobno. Papier + druk to reklama o mniejszym rozmiarze od bilboardu, wykonana na grubszym papierze do przyklejenia np. na tablice ogłoszeń lub reklama na przystanki autobusowe. Plakaty dostępne są w rozmiarach A4, A3, B3 oraz A2. Służą do reklamowania produktów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. witryny sklepowe, galerie handlowe). Plakaty są mniejsze od wydruków na papierze, większe o do ulotek reklamowych.

Siatka mesh Gorzów Wielkopolski
Siatka mesh
Folie samoprzylepne
Folie samoprzylepne
Folia dziurkowana OWV
Folia dziurkowana OWV
Billboardy Gorzów Wielkopolski
Billboard (papier)
Papier
Papier
Roll-Up Gorzów Wielkopolski
Roll-Up
PCV oraz Dibond
Płyty z nadrukiem
Plexi
Plexi
Płótno Gorzów Wielkopolski
Płótno canvas
Plakaty
Plakaty
Ulotki Gorzów Wielkopolski
Ulotki
Wizytówki Gorzów Wielkopolski
Wizytówki
Kalendarzyki
Kalendarzyki
Pocztówki
Pocztówki
Zakładki
Zakładki
Grawer
Grawer

W miejscowości Gorzów Wielkopolski drukarnia Advanced sprzedaje również artykuły poligraficzne typu Ulotki, Wizytówki, Kalendarzyki, Pocztówki oraz Zakładki do książek. Ulotki to najtańsza forma reklamy w dużym nakładzie, mogą posłużyć jako np. ulotki do roznoszenia. Wizytówki to portfelowa forma reklamy, która zawiera osobowe dane kontaktowe. Druk kalendarzyków raz druk zakładek to sprytne rozwiązanie dla firm, które potrzebują masowej reklamy w śród odbiorców zarówno hurtowych oraz detalicznych. Druk pocztówek (widokówek) to rozwiązanie głównie do promowanie miejscowości, zabytków czy dzieł sztuki.

Prócz wyżej wymienionych produktów drukarnia Advanced również oferuje dla Gorzów Wielkopolski druk na plexi, druk na PCV oraz grawer laserowy na wszelkiego rodzaju materiałach. Plexi oraz PCV spienione służą głównie do produkcji tabliczek informacyjnych. Grawer wykonujemy głównie w przypadku brendowania np. narzędzi produkcyjnych czy wierteł. Służy również do wypalania tekstu lub obrazów na materiałach ze szkła.

Druk Roll-Up Gorzów Wielkopolski to forma reklamy przeznaczona głównie na prezentacje, czy stoiska degustacyjne. System wystawienniczy Roll-Up o powierzchni 2m2 z nadrukiem posiada własną stabilną konstrukcję umożliwiającą samoczynne stanie Roll-Up w pozycji pionowej.

Do każdego typu reklamy oferujemy dla mieszkańców Gorzów Wielkopolski przygotowanie szaty graficznej na podstawie przesłanych wytycznych. Przygotowane projekty graficzne przesyłamy do Klientów drogą mailową. Po akceptacji grafiki produkujemy reklamy oraz przesyłamy do miejscowości Gorzów Wielkopolski pod wskazany adres za pośrednictwem firm kurierskich GLS, UPS odraz DPD.

Jaki baner wybrać?
Porównaj i wybierz
?
Banery ogłoszeniowe
Sprzedam / Wynajme
S